Dekoracje  

Jest 52 produktów.

Nasze dekoracje pomogą Ci fantazyjnie udekorować wypieki. Sprawią, że Twoje ciasto będzie niepowtarzalne. Wybierz swoje ulubione dekoracje spośród kolorowych perełek, kremów dekoracyjnych, posypek, motylków, gwiazdek, różyczek czy lukrów.

Pokazuje 1 - 12 z 52 elementów

Pokazuje 1 - 12 z 52 elementów

Wśród dekoracji Dr. Oetkera znajdziesz kremy dekoracyjne w 4 różnych kolorach: zielonym, czerwonym i białym, a także krem dekoracyjny o smaku czekoladowym. Wszystkie kremy zapakowane są w wygodne saszetki, dołączone są do nich cztery wymienne końcówki, które pozwolą pięknie udekorować wypieki i desery.

Ponadto, przy dekorowaniu ciast nie może zabraknąć posypek! Przed pieczeniem zaopatrz się w Mixy dekoracji cukrowych. Każdy z nich zawiera aż 4 różne, słodkie dekoracje, które świetnie się ze sobą komponują. Kolorowe perełki i posypki sprawią wiele radości również najmłodszym!

W naszym sklepie dostępnych jest również wiele czekoladowych ozdób. Wykonane z najwyższej jakości czekolady zachwycą swoim wyglądem i smakiem. Opłatki kolorowe w formie stokrotek, różyczek pięknie wyglądają na komunijnych tortach i babeczkach. Jeśli chcesz spersonalizować swoje wypieki przydadzą Ci się pisaki cukrowe dzięki którym wyrazisz swoje uczucia, stworzysz własne, niepowtarzalne dekoracje.

Pamiętaj, że ciasta trzeba dekorować przed zastygnięciem lukru czy polewy. Jeśli chcesz udekorować ciasto kremem, najlepiej jak to zrobisz tuż przed podaniem.