Produkty bezglutenowe  

Jest 15 produktów.

W asortymencie Dr. Oetkera znajdziesz szeroką gamę ciast, deserów i dodatków do pieczenia bez glutenu. Wszystkie produkty są wytwarzane przy zachowaniu najwyższych standardów. Zostały oznaczone powszechnie stosowanym symbolem przekreślonego kłosa.

Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

Babeczki z płatkami czekolady bezglutenowe idealnie sprawdzą się na każdym przyjęciu. Pyszne waniliowe ciasto z drobnymi płatkami czekolady - kto się im oprze? Dla tych co lubią zaskakiwać przygotowaliśmy Kopiec Kreta w wersji bezglutenowej. W połączeniu z różnymi świeżymi owocami tj. banany, maliny czy wiśnie możemy się cieszyć jego smakiem przez cały rok! W asortymencie ciast nie zabrakło również babki czekoladowej. Możesz ją upiec w formie do pieczenia muffinek, w formie z kominem lub w tradycyjnej formie podłużnej do pieczenia babki. Wszystkie ciasta Dr. Oetkera zostały przygotowane z naturalnym aromatem, bez modyfikowanych skrobi.

Dodatki do pieczenia bezglutenowe od Dr. Oetkera ułatwią przygotowanie domowych wypieków. Proszek do pieczenia czy Śmietan fix od Dr. Oetkera pozwolą cieszyć się domowymi wypiekami tym którzy nie mogą lub nie chcą jeść glutenu. Aromatyczny Cukier z Wanilią Bourbon jest świetnym dodatkiem do kremów, deserów czy ciast.

W asortymencie produktów Dr. Oetkera z przekreślonym kłosem nie zabrakło również deserów - galaretek, kisieli i budyni.

Sprawdź również: Seria RetroPrzybory kuchenne