Ekstrakty naturalne Ze świata natury  

Jest 5 produktów.

Ekstrakty naturalne zawierają prawdziwą esencję Natury. Zadziwią Cię swoim intensywnym smakiem i aromatem w wypiekach i deserach. Ekstrakty nie zawierają konserwantów, barwników czy alkoholu. Są wzbogacone pysznymi, szlachetnymi dodatkami Ze Świata Natury - ziarenkami wanilii Bourbon z Madagaskaru, cynamonem z Cejlonu, skórką cytrynową EKO z Włoch i skórką pomarańczową EKO z Włoch. Teraz możesz cieszyć się pieczeniem z naturalnymi produktami!

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

W zależności od wypieków przydadzą Ci się różne ekstrakty. Pasta waniliowa, która zawiera naturalne ziarenka najbardziej szlachetnej wanilii na świecie z Madagaskaru nada intensywny smak wypiekom i deserom. Bardzo dobrze rozprowadza się w kremach i deserach. Pasta ta jest idealna do przygotowania jednego z najstarszych francuskich deserów crème brûlée. Nada esencjonalny smak kremom waniliowym, naleśnikom czy lodom. Ekstrakt naturalny Wanilia Bourbon z Madagaskaru świetnie rozprowadza się w ciastach i kremach nadając im wyjątkowy smak.

Prawdziwą esencję z cytryn zapewni Ci Ekstrakt naturalny Cytryna z Sycylii - wypróbuj go do przygotowania babki cytrynowej, sernika czy deseru. Ekstrakt pomarańczowy współgra z czekoladą w ciastach czekoladowym czy tartach z kremem czekoladowym. Na Święta będzie pasować idealnie do makowca. Nie mogło zabraknąć Ekstraktu naturalnego Migdał z Maroka, który nada intensywny zapach i smak mazurkom, ciasteczkom i makowcom.

Sprawdź także: Cukry i przyprawy Ze Świata Natury i Nasze Akcesoria