Dekorator jednorazowy z końcówkami (10 worków + 4 końcówki)

EAN: 4044935024577

Dekorator z końcówkami od Dr. Oetkera idealnie posłuży do dekorowania tortów czy deserów. 

Produkt chwilowo niedostępny

16,00 zł brutto

Rękaw przeznaczony jest do dekoracji zarówno ciast jak i potraw podawanych na zimno. W komplecie znajdują się 4 różne końcówki do dekoracji oraz 10 sztuk rękawa do jednokrotnego użytku. 

Opis produktu 

Perfekcyjny zestaw do dekorowania tortów, szwedzkiego stołu czy deserów ile dusza zapragnie. W zestawie znajduje się 10 jednorazowych worków oraz 4 końcówki do tworzenia różnych form i wzorów. Cecha szczególna: wymiana końcówek przebiega z zewnątrz w czysty i higieniczny sposób. Umieść adapter w worku i dzięki temu możesz dowolnie wymieniać końcówki do dekoracji – bez brudzenia przy tym rąk od ciasta czy bitej śmietany. Jeżeli dekoracje powinny być bardzo małe, można dekorować bez używania końcówek. Wystarczy odciąć odpowiednio duży róg worka i ustalić wielkość dekoracji. Szczególnie praktyczny: nadmierna ilość śmietany lub ciasta może być przechowywana w worku jednorazowym. Na adapter od zewnątrz wystarczy przykręcić korek zamykający worek od dołu, a od góry/szerszej strony worka zamknąć szczelnym klipsem, który zapobiega przedostawaniu się zapachów.

 Cechy produktu

  • Dekorator jednorazowy Dr. Oetkera do dekoracji tortów, szwedzkiego stołu, deserów
  • W zestawie znajduje się: 10 jednorazowych worków, 4 końcówki: 2 gwiazdki, 1 okrągła i 1 półksiężyc, 1 adapter do wymiany końcówek od zewnątrz, 1 korek zamykający, 1 klips
  • plastikowy worek odporny na zarysowania, który można przycinać – regulacja wielkości końcówki do dekoracji
  • w zestawie: klips do szczelnego zamknięcia worka

Inni klienci oglądali również