Wygodne płatności

Wygodne płatności w sklepie e-oetker.pl.

 

 1. Zamawiający może dokonać Płatności w następujący sposób:

  1. Płatność On-line:

   1. Przelewem tradycyjnym,

   2. Za pośrednictwem serwisu rozliczeniowego PayU,

  2. Płatność gotówką przy odbiorze Zamówienia:

   1. przy wybraniu opcji wysyłki za pobraniem,

   2. przy wybraniu opcji odbioru osobistego.

W przypadku wyboru sposobu płatności przelewem tradycyjnym, po dokonaniu Zamówienia na adres e-mail Zamawiającego wpłynie wiadomość z informacjami do przelewu. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po otrzymaniu przez Dr. Oetker Polska Państwa wpłaty. W przypadku nieotrzymania przez Dr. Oetker Polska Państwa wpłaty - operacja zostanie automatycznie anulowana po 10 dniach.

 1. W przypadku wyboru sposobu płatności za pośrednictwem serwisu PayU po dokonaniu Zamówienia Zamawiający zostaje przekierowany do strony serwisu rozliczeniowego PayU, gdzie będzie mógł zrealizować płatność.

 2. Sprzedawca potwierdza otrzymanie Płatności, o której mowa w ust. 1 lit. ai, poprzez wysłanie wiadomości na podany przez Zamawiającego adres poczty elektronicznej. Płatność uważa się za dokonaną z chwilą zaksięgowania należnej kwoty na rachunku Sprzedawcy. Towar wysyłany jest do Zamawiającego następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu Płatności na rachunku Sprzedawcy. W przypadku wyboru sposobu Płatności gotówką przy odbiorze Zamówienia:

  1. przy dostawie za pobraniem Zamawiający dokonuje Płatności gotówką bezpośrednio u dostarczającego Zamówienie

  2. natomiast przy odbiorze osobistym Zamawiający dokonuje płatności gotówką w sklepie stacjonarnym Sprzedawcy.